Tüy Dökücü krem nedir ?

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın bir çok yolu vardır bunlardan bir taneside tüy dökücü kremlerdir.İçerinde barındırdığı kimyasal maddeler ile tüylerin dökülmesi sağlanır.Kremler aslında kılların tüylerin yapısının bozulması sağlar ve kıllar dökülmüş olur böylece.

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır ?

Tüy Dökücü Krem Kullanılmadan önce kullanım talimatının iyice okunması geremektedir.Tüy Dökücü Krem uygulanmak istenilen bölgeye sürülür daha sonra 5 veya 10 dakika boyunca beklenir bir parça peçete ile temizleme işlemi gerçekleştirilir.Böylece tüyler vucuttan arındırılmış olur.Uygulama yapıldıktan sonra bu bölge soğuk suyla yıkanırsa daha uygun bir sonuç elde edilir.

Tüy dökücü kremlerin uygulandığı alanlardan bahsedelim:

  • Dudak üstü
  • Bikini bölgesi
  • Koltuk altı

Tüy Dökücü Krem Modelleri ve Çeşitleri Nelerdir ?

Hassas ciltler için tüy dökücü kremler

Hassas ciltler için tercih edilen modellerden birisi olup acısız sorunsuz bir şekilde kullanıma olanak sağlamaktadır.

Normal ciltler için tüy dökücü kremler 

Normal ciltler için kullanılan modellerden birisidir.Tüm vucut için kullanılabilmektedir herhangi bir engeli yoktur.Kullanımı hakkında bilgi vermek gerekirse kremi vucudunuzun herhangi bir noktasına sürün daha sonra 5 ila 10 dakika arası bekleyin daha sonra spatula yardımı ile yavaşça açın daha sonra su ile durulayın hiçbir noktada kir kalamamasına özen gösterin herhangi bir şekilde süreyi uzun tutmayı sürenin uzaması cildinize zarar verebilir.

Duşta kullanılabilen tüy dökücü kremler

Duşta kullanım için tavsiye edilmektedir bu krem modeli kullanım şekli hakkında bilgi verilmesi gerekirse duşa girmeden önce kremi sürün duşta iken 2 dakika boyunca suyu degdirmeyin kremli olan bölgenize daha sonra  spatula yardımı ile yavaşça açın daha sonra  elinize su yardımı ile duruluyarak bölgeyi yavaş yavaş yıkayın böylece tüylerden arınmış olacaksınız.

Yüz bölgesi için tüy dökücü kremler

Dudak üzeri kılları başta olmak üzere yüz bölgesi kullanımı için uygundur kullanımı hakkında bilgi vermek gerekirse yüzünüze sürün 3 dakika boyunca bekletin daha sonra yüzünüzü temiz olacak şekilde detaylıca yıkayın kızaran bölgeler vs olmaması için yıkamadan sonra krem sürelen bölgeye soguk su takviyesi yapılabilir.

Erkekler için tüy dökücü kremler

Sırt bölgesi gögüs bölgesi Kollarda koltuk altlarında vs bu noktalarda rahatça kullanıp tarşih sorunu yaşamadan iyi bir deneyim sağlayabileceğiniz modellerden bir tanesidir.Erkekler için kullanımı uygundur ve maküldür kullanım şeklinden bahsedecek olursak uygulanacak bölgeye sürün daha sonra 3 dakika kadar bekletin daha sonra spatula veya benzeri birşey ile deriye zarar vermeden sakin bir şekilde açın daha sonra su ile durulayın eğer geçmediyse aynı bölgeye tekrar aynı işlemi yapın ama 6 dakikayı geçmesin yoksa zarar verir.

 Kadınlar için tüy dökücü kremler

Bikini bölgesi koltuk altı bölgesi vs. vucut bölümündeki bölgeler için uygundur ve kullanabilir kullanımı hemen hemen benzerdir hatta aynıdır desek yanlış olmaz.

Tüy Dökücü Krem Fiyatları Nelerdir ?

Tüy dökücü kremlerin fiyatları ürünlerin kullanım yerlenine göre değişkenlik göstermektedir örnegin duşta kullanılabilen tüy dökücü krem ile yüz bölgesi için kullanılan tüy dökücü krem fiyatları farklılık göstermektedir.

Tüy Dökücü Nasıl Satın Alınır ?

Online tüy dökücü krem satın al diyerek sitemizde kapıda ödeme imkanı ile binlerce çeşit arasından begendiğiniz ve ihtiyaçlarınıza uygun modeli rahatlıkla alabilirsiniz.Arama motoruna Tüy dökücü krem satın al diyerek çıkan seçenekler arasından begendiniz ürünü sepete atabilir ve satın alabilirsiniz.

Tüy Dökücü Krem Markaları Nelerdir ?

1.Sowell

Erkek tüy dökücü krem ve sprey üreten markalardan biridir.

2.Valensey

Valensey karınca yumurtası yağı olarak bilinen ürünü vucuttaki tüylerin doğal yöntemler ile dökülmesine yardımcı olur.Genel olarak marka hem erkek hem de kadın için tüy dökücü ürünler üretmektedir.

3.Tala

Bu markamızda karınca  yumurtası yağı altında üretmiş olduğu ürünler ile tüy dökücü özelliği bulunmaktadır.

₺5,90 KDV Dahil
₺6,60 KDV Dahil
₺6,90 KDV Dahil
₺7,70 KDV Dahil
₺13,50 KDV Dahil
₺15,40 KDV Dahil
₺17,50 KDV Dahil
₺23,10 KDV Dahil
₺16,90 KDV Dahil
₺19,80 KDV Dahil
₺16,90 KDV Dahil
₺19,80 KDV Dahil
₺34,90 KDV Dahil
₺41,80 KDV Dahil
₺4,50 KDV Dahil
₺6,00 KDV Dahil
₺3,90 KDV Dahil
₺5,00 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
₺17,00 KDV Dahil
₺18,90 KDV Dahil
₺22,00 KDV Dahil
₺8,50 KDV Dahil
₺9,90 KDV Dahil
₺17,50 KDV Dahil
₺19,80 KDV Dahil
₺21,90 KDV Dahil
₺29,70 KDV Dahil
1 2 >