Vucut Losyonu Nedir ?

Vucut losyunu vucudun kaybetmiş olduğu nemin geri kazanılmasına olanak tanıyan bir bakım ürün çeşitidir.Vucudun nemli kalmasına olanak sağlar.

Vücut Losyonu Nasıl Kullanılır ?

Öncelikli olarak vücudun cilt tipine uygun olaraktan vücut losyonu çeşiti tercih edilmelidir.Kullanım şekline gelince cildi nemlendirdikten sonra vücut losyonu kullanılması önerilir.Kullanım bölgesine sürmeden önce bölgeyi nemlendirin daha sonra kullanım bölgesine losyonu sürün böylece işlem tamam olacaktır.

Vücut Losyonu Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Her cilt için vucut losyonları farklılık göstermektedir bu yüzden vucut losyon çeşitlerini incelememiz gerekiyor.

  • Vücut losyonunu kullanırken örnegin banyodan çıktınız ıslak olarak cildinize losyonu sürmemeniz gerekmektedir cildinizin tam anlamıyla kurumasını bekleyip o şekilde sürmelisiniz.
  • Vücut losyonlarını asla ama asla el yüz ve gözünüze sürmeyiniz zira bu sakıncalıdır ve yasaktır.
  • Vücut losyonunu uygularken dairesel bir hareket yöntemi ile vücudunuzun uygulamak istediğiniz bölgesine dairesel hareket yönetimle masaj yaparak uygulayabilirsiniz.
  • Yaz mevsimlerinde tercih edilmesi gereken vücut losyonları şu şekilde olmalıdır hafif bir yapıda olanlar tercih edilmelidir.

Vucut Losyon Çeşitleri ve Modelleri Nelerdir ?

 

  • Kuru ciltler için vücut losyonları:Shea yağı denilen maddeyi içeren vücut losyon tiplerini kullanmalıdır zira uygun olan çeşit budur.
  • Çatlayan çitler için vücut losyonları:Kakao yağı içeren vücut losyonları kullanılmalıdır zira kakao yağı cildin daha yumuşak kalmasına olanak sağlar bu özelliğinden dolayı tercih edilmelidir.
  • Hassas ciltler için vücut losyonları:noncomedogenetic” maddesi içeren vucut losyonları tercih edilmelidir zira reaksiyon olmasına imkan tanımazlar.

Vucut Losyonu Nerelerde Kullanılır ?

Vucut losyonları nerelere sürülür konusundan bahsetmek gerekirse vucudun belirli kısımları bacaklar kollar dizler vs... kısımları uygundur ancak vucut losyonları yüze sürelmesi tavsiye edilmemektedir.Tercih edilirken vücudun kullanımına uygun olmalıdır.Alınırken yukarıdaki maddelere dikkat edilmesi gerekenlere bakılıp hareket edilmesi gerekmektedir zira her vucut için her losyon uygun değildir ayrıca kullanım yerine göre ve kullanım amacına uygun olmakla beraber ürün tespit edilip ona göre ürün tercihi yapılması gerekmektedir.

Vucut Losyonu Fiyatları Nelerdir ?

Vucut Losyonu Fiyatları çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir örneğin vucut için olanlarının fiyatları farklı cilt için kullanım olanları farklı yüz için olanları daha farklıdır.Cilt kremlerin fiyatları daha pahalıdır yüz ve el temizleme losyonlarına göre.

Vucut Losyonu Nasıl Satın Alınır ?

Vucut Losyonu Satın Almak için arama motoruna vucut losyonu satın al diyerek ürünü sepete ekleyebilir daha sonra kapıda ödeme veya kredi kartı veya da havale yöntemi ile satın alabilirsiniz.

Vucut Losyonu Markaları Nelerdir ?

  • Thalia

Binlerce ürün çeşitlilğine sahip olan marka cilt kremi yüz temizleme losyonu vucut losyonu ürünlerde çeşitllik sağlamakta ve uygun fiyat ile her bütçeye hitap etmektedir.

₺43,20 KDV Dahil
₺47,26 KDV Dahil
₺43,20 KDV Dahil
₺47,26 KDV Dahil
₺43,20 KDV Dahil
₺47,26 KDV Dahil
₺43,20 KDV Dahil
₺47,26 KDV Dahil
₺50,88 KDV Dahil
₺55,66 KDV Dahil
₺43,20 KDV Dahil
₺47,26 KDV Dahil
₺43,20 KDV Dahil
₺47,26 KDV Dahil
₺43,20 KDV Dahil
₺47,26 KDV Dahil
₺38,40 KDV Dahil
₺42,00 KDV Dahil
₺38,40 KDV Dahil
₺42,00 KDV Dahil
₺23,04 KDV Dahil
₺25,20 KDV Dahil
₺30,72 KDV Dahil
₺33,60 KDV Dahil
₺17,28 KDV Dahil
₺18,90 KDV Dahil
₺17,28 KDV Dahil
₺18,90 KDV Dahil
₺17,28 KDV Dahil
₺18,90 KDV Dahil
₺50,88 KDV Dahil
₺55,66 KDV Dahil
1 2 3 ... 10 >